VS-PAWTRANS

neverwinter210

VS-PAWTRANS

Postautor: neverwinter210 » 03 mar 2014, 14:26

[center]Obrazek

VS-PAWTRANS powstała dnia 28.12.2009r na wzór rzeczywistej firmy PAWTRANS Holding Sp. z o.o. której początki sięgają 1982r.

Domeną działania VS-PAWTRANS jest specjalistyczny transport płynnych produktów spożywczych w cysternach w świecie wirtualnym. W tym zakresie jesteśmy ekspertami i gwarantujemy naszym użytkownikom największą dawkę emocji, bezpieczeństwo zabawy i możliwość poznania wielu osób o tych samych zainteresowaniach. Posiadamy nowoczesny tabor, wysoko wykwalifikowaną kadrę i jesteśmy w stanie sprostać najsurowszym wymaganiom naszych użytkowników. VS-PAWTRANS to także handel paliwami płynnymi i stacje paliw na rynku Virtual Spedition. Naszym celem jest zostać najlepszą, najdłużej utrzymującą się wirtualną firmą, która zagra na wszystkich możliwych platformach gier z transportem, a zarazem zbierze grono ludzi z pasją do przyjaznej wspólnej zabawy.

Wirtualna firma utrzymuje się na rynku Virtual Spedition od końca 2009r aż do dnia dzisiejszego a wszystko dzięki zgranemu zespołowi, któremu nic nie staje na przeszkodzie aby w dalszym ciągu rozwijać firmę w nowe możliwości. Specjalne podziękowania dla osób, które od początku do dnia dzisiejszego są z nami i w dalszym ciągu pomagają w rozwoju VS-PAWTRANS. [/center]

Andri92, Chudy, Krecik133, Itemek48, Szymolot, Levy, Renuix, Rolej, Alone, Biały, Luksik[SC]

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem ale Ci ludzie zrobili bardzo wiele dla działania tej VS.

W tym momencie jeździmy na ETS/GTS/ETS2

[center]Strona www: www.vspt.pl
Forum: www.forum.vspt.pl
[/center]

[center]Obrazek[/center]

konrad06

Re: VS-PAWTRANS

Postautor: konrad06 » 19 cze 2014, 18:32

linki nie działają

Awatar użytkownika
klawisz1313

Re: VS-PAWTRANS