Życie Jabara w trasie

Awatar użytkownika
Jabar

Życie Jabara w trasie

Postautor: Jabar » 17 lut 2014, 10:40

[center]Witam was. Zapewne niektórzy z was znają mnie pod nazwą Jabar. Tak, to ja. Chciałbym wam pokazać mój nowy rydwan, którym będę się poruszał po Europie.

Obrazek

Obrazek

Już niedługo pierwsza relacja Scanią.

Pozdrawiam :)
[/center]

[center]I wrzucam od razu pierwszą relację ;)

Poznań - Marseille
Ładunek: Napoje
Czas jazdy: 41h 32min.
Wyjazd: 07:17
Przyjazd: 00:43
Zużyta paliwo: 880,7l
Przejechany dystans: 1 784km

O 6:50 stawiłem się na załadunek. Podpisałem papiery, sprawdziłem czy wszystko jest pozapinane i mogłem wyruszać. Przede mną prawie 1 800km. Prawie cały czas autostradą. Przyszedł czas na wykręcenie 45 i trzeba było zjechać z autostrady i zatrzymać się w pobliskiej miejscowości.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po wykręceniu pauzy można było ruszać dalej. Przed nami 5 godzinek jazdy. Nalałem sobie wody do kubka, położyłem sobie jakieś krakersy na półce i wyruszyłem. Jak wiecie z moich wcześniejszych wpisów( w Kominexie), nie lubię jeździć po autostradach. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Słońce zaczęło się chować, trzeba szukać parkingu i kłaść się spać. Jak na złość, musiałem zboczyć z trasy i pojechać do Stuttgartu i tam dopiero ustawić się na jakimś parkingu.

Obrazek

Wyspany, mogłem ruszyć dalej w trasę. Szybki sprint przez miasto i jestem na szlaku. Ogólnie nic się nie działo na trasie. Nuda, marazm, stagnacja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I pora zjeżdżać na kolejne spanie. 20 minut od miejsca docelowego. No nic, prześpię się, dojadę na rozładunek i pojadę czekać na nowy załadunek.

Obrazek

Obrazek

[/center]

Awatar użytkownika
marcinek12232

Re: Życie Jabara w trasie

Postautor: marcinek12232 » 17 lut 2014, 16:06

Jabar, jak zawsze MEGA :!:

Awatar użytkownika
Jabar

Postautor: Jabar » 17 lut 2014, 18:33

[center]Witajcie moi mili !

Scania poszła na pewien okres czasu do serwisu. Coś tam mają sprawdzić, niech sprawdzają. Postanowiłem nie siedzieć bezczynnie na tyłku i zadzwoniłem do znajomego z Gdańska. Prowadzi on firmę, która zajmuje się transportem kruszywa oraz odpadów budowlanych(gruz itd.). Pojechałem do niego i postanowił dać mi kluczyki do jednej z Magnum. Tak oto prezentuje się mój zestaw:

Obrazek

Obrazek

Witajcie moi mili

Dziś zapraszam was na relację z trasy Koszwały - Stawiguda. Na bazie stawiłem się o 11:00. Piotrek powiedział mi, że mam pojechać do miejscowości, która jest pod Olsztynem i tam załadować się trocinami. Nie pytałem się po co mu to, tylko wsiadłem do Magnumki. Kiedyś, kiedyś jeździłem Magnum po Europie. Muszę wam powiedzieć, że jest to bardzo przyjemny samochód do jazdy. Dużo miejsca, ładnie się zbiera. Przed 13 wyruszyłem z bazy. Na trasie było mało aut, więc w szybkim czasie dojechałem na miejsce. O 14:20 dojechałem do tartaku. Wysiadłem z kabiny i poszedłem do biura. Po chwili ustawiłem się do załadunku. Szybko mnie załadowali i mogłem wracać na bazę. I tak oto zakończył się dzień. Wieczorem jeszcze dostałem telefon, że Scania jest już gotowa do odbioru.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następnego dnia dostałem telefon od Dawida, że stoi na bazie i go ładują. No to szybko się ubrałem, biorę aparat i wsio do Koszwał. Gdy dojechałem, zobaczyłem Scanie R560 V8. Zamieniłem z nim parę zdań i po godzinie pożegnałem się z nim. On pojechał do Niemiec, a ja do hotelu w Gdańsku.

Obrazek

Obrazek

[/center]

Awatar użytkownika
12Bernard12

Postautor: 12Bernard12 » 20 lut 2014, 21:03

Fotki bardzo fajne. A może spróbuj inny styl relacji. Chodzi mio. to że piszesz coś po tym foto itd. 10/10.

Awatar użytkownika
kicajmp3

Postautor: kicajmp3 » 01 mar 2014, 15:11

o i właśnie takiej wywrotki szukam :P

super fotki i samochody ze smaczkiem :D :D :D

Awatar użytkownika
MrF

Postautor: MrF » 01 mar 2014, 21:50

Ta Skakanka w czekoladzie super :!: Świetny odcień.

Awatar użytkownika
andrzej10a

Postautor: andrzej10a » 01 mar 2014, 21:56

Fajne i bardzo ładne zdjęcia :P

Awatar użytkownika
Jabar

Postautor: Jabar » 03 sty 2015, 0:37

[center]Sokołów Podlaski - Suchożebry - Kalabria
Wyjazd: 12:01
Przyjazd: 11:58
Ładunek: Jabłka
Przejechany dystans: 2048 km

Powitać :)

Po świętach trzeba było ponownie wyruszyć w trasę. Pojechałem na bazę po auto, włożyłem swoje graty i po dziesiątej wyruszyłem do Suchożebr na załadunek. Pół godziny jazdy i jestem na miejscu. Wjechałem na bazę, ustawiłem się pod rampą i zaczęli mnie ładować. Dwadzieścia minut czekania na papiery i można wyruszać. Cel - Kalabria. Do samej Wa-wy leciałem DK2. Udało się szybko przejechać przez Stolicę i po chwili byłem już na S8 i kierowałem się w stronę Piotrkowa. Przed Katowicami zjechałem na A1 na parking i wykręciłem '45. Zjadłem obiad, przeczyściłem szybę i wytoczyłem się ponownie na szlak. Pierwszy dzień jazdy zakończyłem za Wiedniem. Zrobiłem sobie jakąś kolację, zadzwoniłem do Dziewczyny i położyłem się spać.
Wyspany, z kubkiem herbaty na półce, wyruszyłem dalej. Przejechałem przez Austrię i gdzieś około południa wjechałem do Italii. Teraz czekała mnie jazda z północy na południe. Ogólnie nuda i nie ma się co zbytnio rozpisywać, bo nic ciekawego podczas jazdy się nie wydarzyło. Za Rzymem zjechałem na parking, bo organizm potrzebował odpoczynku. Przed szóstą byłem już na nogach. Pięć godzin jazdy i po jedenastej dojechałem do celu. Zajechałem na bazę, ustawiłem się w wyznaczonym miejscu i poleciałem zdać papiery.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. ;)
[/center]

Awatar użytkownika
marcinek12232

Postautor: marcinek12232 » 03 sty 2015, 17:27

No relacja super jak i fotki.

Wróć do „Screeny z ETS/ETS2”