Wpłyń na rozwój modu Poprawa Kamery Z Kabiny By 12Bernard12.

Awatar użytkownika
12Bernard12

Wpłyń na rozwój modu Poprawa Kamery Z Kabiny By 12Bernard12.

Postautor: 12Bernard12 » 20 gru 2013, 15:50

Siema!

Ostatnio wydałem pierwszą wersję mody Poprawa Kamery Z Kabiny By 12Bernard12 v.1.0. Możecie pobrać go --->TUTAJ<--- .

W planie mam:
-Poprawę drobnych błędów (o ile takowe są)
-Odblokowanie skrętu myszki o 360°

I teraz pytanie do Was:
Co chcielibyście jeszcze w tej modyfikacji?

Awatar użytkownika
pralk0suszarka

Re: Wpłyń na rozwój modu Poprawa Kamery Z Kabiny By 12Bernard12.

Postautor: pralk0suszarka » 22 gru 2013, 14:09

Napiszę parę słów ale nie czuj się zniechęcony.

Po pierwsze, nic nowego co już było nie wymyślisz oprócz zrobienia kamery dynamicznie zmieniającej się we wnętrzu kabiny. W którejś modyfikacji na Peterbilta lub KW któryś z jego rosyjskich autorów zrobił tak że, pod innym klawiszem znajdował się widok z miejsca pasażera i można było się dynamicznie zamieniać miejscami więc jest to wykonalne. Prawdopodobnie (tak się domyślam) ów rosjanin wyjął widok 1 z kabiny UK i dodał jako drugi widok. Trza by było znaleźć ten mod i obczaić o co chodzi.

Po drugie [-Odblokowanie skrętu myszki o 360°] Nie wiem jak jest teraz ale jak się tym zajmowałem kilka miechów temu to jest coś takiego że niektóre ciężarówki nie mają za twoim fotelem żadnej kanapy, pryczy itc, właściwie nic tam niema, nawet tylnej ścianki kabiny. Widać to najlepiej kiedy jedziesz w nocy i za tobą jedzie blisko inny obiekt na światłach i całą kabinę zalewa światło, dlatego że niema żadnej przeszkody między twoim widokiem a jego światłami, nawet naczepa nie działa jak przeszkoda. Więc taki widok jest nie potrzebny. Chyba że najpierw (lub potem) dorobiłbyś do nich za pomocą zModelera lub Blendera taką właśnie ściankę w interiorze oryginalnych aut. Kupa z tym roboty.

Potem jeszcze coś dopiszę bo mnie wyganiają na zakupy ;P

Awatar użytkownika
12Bernard12

Re: Wpłyń na rozwój modu Poprawa Kamery Z Kabiny By 12Bernard12.

Postautor: 12Bernard12 » 22 gru 2013, 21:19

No może kiedyś bym dorobił takową ściankę, bo zriobienie jednego postego elementu nie powinno być trudne. Co do tej kamery z miejsca pasażera to myślę że mógł podedytować jakąś kamere albo jà dodać. Myślałem też nad stworzeniem modu który dawałby kamere typu onboard w rajdach.

Wróć do „W.I.P”