AI Realism Mod 1.0

Moderatorzy: Super Moderator, Moderator

Kanuciak

AI Realism Mod 1.0

Postautor: Kanuciak » 04 maja 2013, 8:21

Credits:

SCS Software for vanilla
Ruko81, Lavigne2005 for AI amount
Mephic for realistic Diesel prices, realistic AI speeds

AI REALISM MOD 1.0

Lista zmian:

1. Więcej ciężarówek i samochodów AI na drogach
2. Realistyczne prędkości ciężarówek i AI na drogach (obliczone nie na bazie ograniczeń prędkości, lecz faktycznej jazdy samochodów - ponieważ byłem gościem każdego z krajów znajdujących się w grze, wiem jak i czym ludzie tam jeżdżą Dlatego nie będzie tu kuriozalnych sytuacji, że samochód AI w Polsce jeździ tylko 140 po autostradzie Są też szybsi i takich kilku zapewne podczas wojaży znajdziecie. W państwach gdzie ograniczenia są rygorystycznie przestrzegane (np. Luxemburg) zadbałem o ich dokładne odwzorowanie (np. ciężarówka w mieście nie jedzie szybciej niż 40 km/h. Na większości dróg w państwach europejskich dla aut ciężarowych są spore limity prędkości, ale żeby nie zabić dynamiki gry, założyłem, że na większości typowych dróg krajowych i wiejskich auta ciężarowe przekraczają dopuszczalny dla nich limit o max 10 km/h. )
3. Realistyczne ceny diesla w każdym kraju na podstawie aktualnych danych.
4. AI Parking fix

Zapraszam do pobierania.

Proszę wywalić wszystkie mody mogące kolidować z tym (dotyczące ruchu etc. Mod na naczepy dla AI może zostać).

[center]DOWNLOAD [/center]

Wróć do „Fizyka (jazdy)/ Ekonomia”