" KONWÓJ " by Krzysso

krzychu718293

Re: " KONWÓJ " by Krzysso

Postautor: krzychu718293 » 23 gru 2013, 23:53

Dobrze już po problemie , zresetowałem przeglądarkę i już jest wszystko ok :)

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 28 gru 2013, 17:25

Witam wszystkich dzisiaj wam prezentuje Dużą ilość zdj ( troszkę mi się tego nazbierało ) a ostatnio trochę jeździłem po Europie ..

To zaczynając od początku to z Francji Do Afryki miałem dostarczyć przyczepę H.ESSERS , wiadomo długa przeprawa promowa itp ale w Francji najgorsze były " leżące policjanty " w miastach co kawałek ..

Obrazek

Ale za to jakie widoki na bannerach :D
i nie tylko , bliżej promu też ładnie było

Obrazek

A już na dotarciu do promu na luzie .. brak kolejek było dobrze

Obrazek

Po kilkunastu godzinach na statku i po dotarciu do Afryki to aż żal się zrobiło tych statków stojących na przyczepach a nie na morzu , a takie ładne są .. :)

Obrazek

Gry się już rozładowałem w miejscu rozładunku , odppczynku i kierowaniu się na kolejny załadunke napotkałem na dwie sytuacje drogowe , jedna przykra a druga idiotyczna .., To zaczniemy od tej idiotycznej pierwsze ;)

Obrazek

Kto widział tak stawać jak komu się podoba !!!

A tutaj już przykra sytuacja , pewnie nikt nie przeżył ..

Obrazek

A tutaj już z nowym ładunkiem z którym się kierowałem do Włoch , to zdj ciekawe bo w bardzo długim tunelu , ciągnął się trochę :)

Obrazek

a we Włoszech coraz bliżej Alp piękniejsze widoki ..

Obrazek

i kolejne ujęcia zapierające dech w piersiach :)

Obrazek

Obrazek

a tutaj już na miejscu .. gdzie zostawiłem poprzednią przyczepę i po załadunku nowej naczepy , na pewnym rondzie na środku stał nie byle jaki posąg :D

Obrazek

To na tylę zdj z trasy A Teraz BONUS :) Firma zainwestowała w nowy ciągnik Marki IVECO
460 KM , 16biegowa skrzynia i kilka dodatków na wyposażeniu .. Nowy Kierowca To Bronek .. A tutaj prezentacja maszyny ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To na tylę na dzisiaj ;) czekam na opinie sugestie itp ;)
Pozdrawiam Krzysso

Awatar użytkownika
WirtualnyTrucke
Kontaktowanie:

Postautor: WirtualnyTrucke » 28 gru 2013, 17:28

Foty pierwsza klasa !

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 10 sty 2014, 22:49

W przyszłym Tygodniu dostarczę dla was nową porcję wrażeń z trasy , nie martwcie się nie zapomniałem o Was ;)..

Awatar użytkownika
marcinek12232

Postautor: marcinek12232 » 13 sty 2014, 22:12

Focie na poziomie eksztra :D 10/10

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 19 sty 2014, 19:21

Witam :)

Tak jak obiecałem i zdążyłem dodaję kilka fot z tras , po całej Europie ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Te wszystkie trzy zdj są z wcześniejszych transportów , nie potrafię napisać jakie , skąd , gdzie itp , musiałem zwolnić tempo co nie oznacza że odpuszczam ;) ale co jakiś czas wyjeżdżam do Niemiec do pracy średnio na 4-5 max 6 tyg , gdzie wracam do kraju na 2-3 tyg .. To właśnie w Polsce mam najwięcej czasu na ETSa itp .. ale w Niemczech też gram ale w mniejszym stopniu ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tutaj ostatnie zdj z aktualnego transportu koparki o masie 42 t , gdzie 460 KM musi się wykazać z Wrocławia do Szczecina ( To pamiętam hehe ) gdzie z Szczecina planuje zabrać ładunek na Włochy /Chorwację bądź Hiszpanię jakiś ładunek ..

Obrazek

A tutaj Dla wszystkich niespodzianka i Wielkie podziękowanie za oddawanie głosów na moje zdj w konkursie na Foto miesiąca #6 gdzie otrzymałem 30 głosów a w całym konkursie stanowiło to 42 % wszystkich zdj w konkursie ! ..

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko
Proszę komentować oceniać , a się odwdzięczę .. :)
i czekać cierpliwie na nową dawkę zdj
Pozdrawiam Krzysso

Awatar użytkownika
marcinek12232

Postautor: marcinek12232 » 19 sty 2014, 22:41

No ładnie ale dawaj z jednym ładunkiem relacje (całość) ;)

Awatar użytkownika
Kartofel
Kontaktowanie:

Postautor: Kartofel » 20 sty 2014, 19:33

Foty bardzo ładne a może zrobisz fotorelacje z jakąś magnumeczką ? ;D
[center]Obrazek[/center]

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 20 sty 2014, 21:08

Kartofel, Kiedyś można zrobić , ale jak narazie w Flocie mam swoje Volvo , Nowe Iveco i Starsze Volvo , Magnumki jak narazie w Flocie brakuje .. Ale flota rośnie i się firma Rozwija , wszystko w swoim czasie ;)

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 09 lut 2014, 12:27

No i ładnie :) wybiło 1000 wyświetleń ! dziękuje wszystkim za odwiedziny i nie tylko :) w Zamian za to podziękuje wam nową serią zdjęć ;) prawdopodobnie jeszcze dzisiaj .. Pozostaje Czekać :)

Pozdrawiam Krzysso

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 10 lut 2014, 21:10

Przepraszam wszystkich za opóźnienie dodania zdj :( , ale ostatnio z czasem wolnym na zrobienie tego to skromnie jest .. ale zdj są czekają na opis , i kosmetykę także w tym tyg powinny być na 99,9% ;) :) Będzie to wydanie z okazji 1000 wyświetleń moich fot pt " KONWÓJ " by Krzysso ..

Pozdrawiam i przepraszam za opóźnienie.

Awatar użytkownika
marcinek12232

Postautor: marcinek12232 » 10 lut 2014, 22:59

Jak zawsze ExTrA :D

krzychu718293

Postautor: krzychu718293 » 13 lut 2014, 22:39

Witam !!!

Przynoszę Dobrą nowinę ;)
Nowa porcja Fotek :D ! heh
i w Troszkę innym wydaniu ;)

Specjalne wydanie Jubileuszowe na 1000czne otwarcie mojej Galerii " KONWÓJ " by Krzysso

To zaczynając , Krótko o ładunku ;) Ładunek to PonadGabaryt , Podstawa pod wiatraki , jak widać na zdj to troszkę szersze niż normalny zestaw ;)

Co do Trasy To jest ona trochę długa .. Z Francji Do Tunisu ( Dijon - Gafsa ) Dokładnie 2008 Km , troszkę tego jest , ale ciekawy transport i ładunek ;)

( DC ) skrót informacji ile pozostało " do celu "

To zaczynamy ! :)
Wiadomo od załadunku ..

Obrazek
Obrazek

ładunek ładnie się prezentuje ;), ale nie ma obijania , bo daleka droga , a czas skromny , więc grzejemy Volvo i jazda !

No to wyjeżdżamy z Francji i wita nas Switzerland ;) jak widać na granicy spokój a do celu wciąż 1853 Km

Obrazek

No i jak wiadomo Niezbyt lubiany widok na autobahnie :( Bramki poboru opłat , bulimy niestety ;) No i ciasno . :D DC 1749 Km

Obrazek

Kolej kilometry za sobą zmieniamy numer drogi i kierunek ;) DC 1494 Km

Obrazek

No i okazało się że to już nie autostrada , a lokalne drogi , przez wioski , i na trasie pierwszych :) No ale panienka ma nawet ładne krągłości :D :) heh DC 1390 Km

Obrazek

po czujnym przejeździe przez lokalne drogi zbliżałem się już do Portu , gdzie napotkałem znajomego z Kolejnym gabarytem ;) DC 1103 Km

Obrazek

Po załadunku na promie mojego zestawu i długiej odprawie , jak i samej podróży promem Po dotarciu do Tunisu , wypoczęty można było się spodziewać jednego , ładnej pogody i ciepłego klimatu ;) DC 536 Km

Obrazek

i Nie trzeba było aż tak daleko jechać aby Zobaczyć palmy i ładne widoki ale zbaczymy czym nas Tunis dalej zaskoczy DC 467 Km

Obrazek

im dalej wydaje się ładniej i bardziej górzysto i zielono ;) DC 350 Km

Obrazek

No i zaskoczenie ładne , bardzo jaki widok i to dwa duże mosty w pod nimi ładna dolina :) heh DC 295 Km

Obrazek

A tu To samo miejsce tylko drugi Most :D DC 294 Km

Obrazek

Ogólnie trasa bardzo spokojna , mały ruch , nie ma tragedii , a krajobrazy ładne , no i ptaszki sobie latają DC 124 Km

Obrazek

No i moja przedostatnia fotografia ale za to jak imponująca , robi dobre wrażenie , , ale hamulce dostały dobrze w d... na zdj tej stromizny nie widać aż tak bardzo ale Retender i hamulce w ruchu były cały czas ;) DC 78 Km

No i po przebyciu 2008 Km Z Francji Do Tunisu dotarłem do Celu ok godz 21-22 , Transport uważam za udany , transakcja finansowa z zleceniodawcą przebiegła pomyślnie , obie strony zadowolone , no a ja cóż trzeba wracać do PL z kolejnym ładunkiem , a jakim to kto to wie .. Oby ciekawym ;)

Obrazek

Pozdrawiam Wszystkich , Czytać uważnie , oceniać , komentować , podawać sugestie , a zostaną spełnione :) Marcinek Potwierdzi ;)

Pozdrawiam Krzysso :)

Wróć do „Screeny z ETS/ETS2”