Brak Ładunków w ETS 2

Desperado

Brak Ładunków w ETS 2

Postautor: Desperado » 22 sty 2015, 19:55

Witam mam problem mianowicie używam pacha 1.15.1 i do niedawna wszystko było dobrze lecz 2 dni temu gdy chciałem zabrać ładunek z Wrocławia i pod jechałem na zakład nie było naczep sprawdziłem czy są w innym zakładzie to samo (brak naczep) więc postanowiłem sprawdzić w innym mieście i w żadnym nie było ani jednego ładunku, więc postanowiłem wyłączyć wszystkie mody to nie pomogło następnie wyłączyłem grę i dalej był ten sam problem.Nie chce usuwać ets2 ponieważ mam już duży lvl i szkoda mi by było go stracić.Używam steam jeśli to będzie istotne.Więc proszę o pomoc z góry dziękuje :)

Awatar użytkownika
MrF

Re: Brak Ładunków w ETS 2

Postautor: MrF » 22 sty 2015, 21:09

Spróbuj odpoczynku i to ze dwa razy pod rząd, być może trzeba dać trochę czasu na odnowienie ofert, zwłaszcza, jeśli używałeś modów na ładunki.

Awatar użytkownika
pralk0suszarka

Re: Brak Ładunków w ETS 2

Postautor: pralk0suszarka » 22 sty 2015, 22:43

Może się tak zdażyć jak używałeś starych modów na naczepy/ładunki. Radzę wrócić do save'a zanim to się jeszcze stało, może któryś auto save będzie sięgał ci tak daleko.

Oczywiście przydałby się też log.

Wróć do „Tematy rozwiązane”