ETSMODY rusza! PRZECZYTAJ TEN TEMAT!

Awatar użytkownika
marcinek12232

Re: ETSMODY rusza! PRZECZYTAJ TEN TEMAT!

Postautor: marcinek12232 » 19 paź 2012, 22:24

NexT242, ja tak do klawisz1313, jak jesteś już tym modkiem to pisz z ortografią .

Awatar użytkownika
Badziu
Kontaktowanie:

Postautor: Badziu » 19 paź 2012, 22:35

30 pw dziennie na mods-ls to norma, także odpowiedzi uzyskują tylko ludzie z najpilniejszymi sprawami.
Dobra pany zczaiłem wasze PW, wyłoniłem pare kandydatów, BO PRZEKONAŁY MNIE ICH PODANIA. Jeśli chcecie range to opiszcie troszke o sobie, jak sie nazywacie, wiek, czy w ets graliscie, czy ogarniacie tą grę bo przyjdzie do problemów i żaden nie ogarnie tego działu a taki moderator mi nie potrzebny, potrzebuje zaufanych ogarniętych ludzi.
panowie co trzeba robic:
1) rozreklamowac forum , inne stronki, youtube, facebook, podpisy na mods-ls, podpisy o tym forum na innych forach, panowie no sami wiecie co trzeba robic zeby bylo duzo ludków, chcecie być kimś na forum, to pomóżcie mi je rozwinąć, a wtedy będziecie mogli poszczycić się rangą taką jak senior admin
2) dodawać mody do ETS ( to w wolnej chwili ) no i do ETS 2 oczywiście, bo bodajże już wyszło, jakies screeny wrzucać, filmy dodawać, żeby tematyka jakaś była na forum.
Moderatorzy widzą ukryty dział o nazwie : DLA ADMINISTRACJI, właśnie tam macie najczęściej zaglądać!

nowe modki:
Jurny
MrQozo
marcinek12232
koksudawidets

dodano:
i wbijajcie posty, rozwijajcie tematyke forum, screeny, filmy, mody, to was przybliży do rangi

Radeo

Postautor: Radeo » 19 paź 2012, 22:51

Jestem Radek
Na jaką rangę startujesz: jaką szef da
Ilośc dni na forum:2 dni
Ile dziennie spędzasz czasu na forum: 20-30 minut
Czy byłeś/aś gdzieś w zarządzie forumowym?:Nie
Dlaczego ty?: bo jeszcze nie miałem okazji nigdzie na forum pracowac
Coś o sobie: Lubie takie gry jak LS i ETS
Ostatnio zmieniony 20 paź 2012, 8:19 przez Radeo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Badziu
Kontaktowanie:

Postautor: Badziu » 19 paź 2012, 23:00

"Ilośc dni na forum:Od dzisiaj "
słuchaj chwilowo mam troszke ludzi w administracji, troszke, a nawet pare, chodzi o to, ze rob to co robi moderator, dodawaj mody, rozwijaj strone, dodawaj tresci, fotki, filmy, a moderator wpadnie ci szybciej niz myslisz

Awatar użytkownika
MianekPL
Kontaktowanie:

Postautor: MianekPL » 20 paź 2012, 10:08

na jaką rangę startujesz: Moderator (może być także każda inna )
ilość dni/miesięcy na forum: Godzin: 3 Dołączyłem 2012-10-19, 14:10 (Proszę nie patrzeć na ilość godzin ponieważ teraz staram się siedzieć i udzielać na forum jak najwięcej ;)
ile dziennie spędzasz czasu na forum: Praktycznie w każdej wolnej chwili ;)
czy byłeś/aś juz gdzieś w zarządzie forumowym?: (Podaj adres www, chyba że dotyczy to innej strony o tejże tematyce wówczas adresu nie podawaj) tak (jestem administratorem na stronie z modami do Minecrafta)
dlaczego ty?: Jestem bardzo towarzyski chę pomagać ludziom a nie nich denerwować i chwalić się rangą.
Jestem Ogarnięty w sprawach forumowych ponieważ również prowadzę stronę ;)
coś o sobie: Mam na imię Damian dobrze się uczę interesuję się Gastronomią Motoryzacją Ls i Ets a także Sportem ;D mieszkam w małej wsi Gorzechówko (kujawsko-pomorskie).
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, 18:34 przez MianekPL, łącznie zmieniany 1 raz.
[shadow=red]Pomogłem
Zostań Batmanem : http://j.gs/1YBE
Wiesz co robic ! ;-)
[/shadow]
Obrazek

Awatar użytkownika
FanETS

Postautor: FanETS » 20 paź 2012, 12:02

na jaką rangę startujesz: (Obojętnie)
ilość dni/miesięcy na forum: Godzin: 5.0
ile dziennie spędzasz czasu na forum: mniej więcej 20/25 min
czy byłeś/aś juz gdzieś w zarządzie forumowym?: Nie
dlaczego ty?: Mam dużo czasu wolnego i lubię pomagać ludziom.
coś o sobie: Mam na imię Jan interesuję się Ls i Ets a także motoryzacją.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, 17:51 przez FanETS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Badziu
Kontaktowanie:

Postautor: Badziu » 20 paź 2012, 15:55

Driver dostaje osoba aktywna na forum, sam rozdaje taką rangę

Awatar użytkownika
PioneerM40
Kontaktowanie:

Postautor: PioneerM40 » 20 paź 2012, 16:17

na jaką rangę startujesz: Moderator
ilość dni/miesięcy na forum: Od początku :) 2012-03-23, 22:48

ile dziennie spędzasz czasu na forum: Dość sporo, nie moge powiedzieć ile bo co raz wbije 'obadać' co się dzieje :)
czy byłeś/aś juz gdzieś w zarządzie forumowym?: Tak, Mods-ls.com.pl super moderator ;)
dlaczego ty?: Dlaczego ja? Ponieważ widzę że od premiery etsa forum odwiedza coraz więcej osób, i myślę że przyda się dodatkowa para rąk

Zresztą kojarzysz mnie pewnie z mods-ls com pl

TheDanioLS

Postautor: TheDanioLS » 21 paź 2012, 14:41

Na jaką rane startujesz :Moderator ( lub inną ,też będę zadowolony )
ilość dni/miesięcy a forum :2 dni (wiem że mało )
Ile dziennie spędzasz czasu na forum : różnie do 2 do 4 godzin , czasami więcej
Czy byłeś już gdzieś w zarządzie forumowym ? : Nie
Dalczego ty ?: Dlaczego ? Ogarniam tą grę mam orginał ( z sklepu) chciałbym pomagać w rozwoju forum : typu reklama na filmikach oraz pomoc w ogarnięciu postów/ tematów nie zgodnych z zasadami . Chciałbym też zapanować na userami ponieważ widze że jest ich coraz więcej a 2-3 moderatorów nie ogranie tego .

Coś osobie : Interesuje się mechaniką , rolnictwem, Sportami typu piłka /siatkówka . Jestem prostym człowiekiem z zasadami , lubie dbać o porządek , czyli jak jest zasada staram się ją w pełni wykonywać ;D
Pozdrawiam Daniel

Dawidtbg102

Postautor: Dawidtbg102 » 21 paź 2012, 15:20

Na jaką range startujesz :Moderator

ilość dni/miesięcy a forum :15 dni (wiem że to nie dużo )

Ile dziennie spędzasz czasu na forum : różnie do 1 do 5 godzin czasami nawet więcej

Czy byłeś już gdzieś w zarządzie forumowym ? : Nie

Dlaczego ty ?: Dlaczego Ja? Bo lubię się sprawdzać w innych sytuacjach, lubię odrywać to co ''nowe'' inne, grałem w haulina, haulina exra, ets noi teraz ETS2 więc wiem co i jak. Bardzo lubię pomagać i wpierać ludzi :) A i wiem że ciężko bendzie zapanować 3-4 moderator i adminom nad 15000 tysiącami ludzi bo wieże w to mało tego ja to wiem że bendzie jeszcze więcej osób na tym forum :lol:

Coś osobie : Interesuje się motoryzacją , rolnictwem, Sportami siatkówka, kolarstwo . Jestem normalnym człowiekiem!!!,

Pozdrawiam Dawid
Dawid pozdrawia

artek23

Postautor: artek23 » 21 paź 2012, 16:16

Na jaką range startujesz :Moderator

ilość dni/miesięcy a forum :1 dzień ale byłem już updaterem na innej stronie tego typu
Ile dziennie spędzasz czasu na forum : różnie od 1 do 3 godzin czasami więcej

Czy byłeś już gdzieś w zarządzie forumowym ? : Tak, moge podać stronę ale nie chce robić reklamy.

Dlaczego ty ?: Dlaczego Ja? Otóż dlatego że mam już jakieś doświadczenie. Lubie pomagać. Jestem opanowany. Opanowania nauczyłem się jako admin Sa-mp. Bardzo lubie grać w ets i mam nadzieje że będe spełniał się w tej roli.

Coś osobie : Moje zainteresowania to: agrotechnika, motoryzacja, sporty motorowe, dziewczyby :D. Mam gospodarke o areale 125 ha a mój wójek ma firmę transportową więc czasami pomagam mu przy ciężarówkach.

Pozdrawiam Artur vel Chinook

Awatar użytkownika
Badziu
Kontaktowanie:

Postautor: Badziu » 21 paź 2012, 20:04

osoby, które miały 0 postów, bądź małą ilość typu 4-5 nie dostają moderatora, ponieważ za ten czas, gdy siedziały na forum mogły równie dobrze dodać jakieś mody i się wykazać.
Od teraz ten temat zamykam, a jeśli ktoś chce range to pisze podanie w osobnym temacie, wzór jest tutaj:
topics4/wzor-rekrutacji-vt606.htm#1530

PATRZCIE W JAKIM DZIALE NALEŻY PISAĆ PODANIA! REKRUTACJA

Wróć do „Ogłoszenia”