Mniejsze stawki za zlecenia

Awatar użytkownika
Luissaha

Mniejsze stawki za zlecenia

Postautor: Luissaha » 24 sty 2014, 19:14

Witam.
Chciałem wam przedstawić poradnik mojego autorstwa, który pozwala nam obniżyć, albo jak ktoś woli to podnieść stawki za kilometr.
Aby taką czynność wykonać, należy włączyć grę, wczytać swój save i włączyć konsolę (konsolę włączamy "tyldą", znajduje się ona pod klawiszem z napisem Esc i na tym klawiszu jest taki znaczek "~").
Następnie w konsoli wpisujemy uset g_income_factor "jakaś_wartość".
Na przykład:
uset g_income_factor "1.0"
uset g_income_factor "6.0"
uset g_income_factor "0.5"
W zależności od tego, jakie chcemy mieć ceny za ładunki w grze.

Jeżeli ktoś wejdzie do gry i nie będzie mu się chciała uruchomić konsola, to robi poniższe czynności:
1. Wchodzisz w folder Moje Dokumenty.
2. Następnie Euro Truck Simulator 2.
3. Szukasz pliku config.cfg i go otwierasz.
4. Następnie wyszukujesz linijki uset g_console "0" i zmieniasz wartość na 1 (ma być uset g_console "1" ).
5. Zapisujesz, zamykasz, odpalasz grę i włączasz konsolę tyldą ( ~ ).

Myślę, że ten poradnik przyda się niektórym, dlatego też postanowiłem to napisać, bo pewnie nie wszyscy wiedzą, że można w taki sposób zmienić ceny ładunków Smile

Nie mam podpisu bo nie mam długopisu będę miał podpis jak będę miał długopis!!!!!!

Awatar użytkownika
pralk0suszarka

Re: Mniejsze stawki za zlecenia

Postautor: pralk0suszarka » 24 sty 2014, 20:49

Nadmienię tylko że na wersji Steam'owej nie da się w ten sposób podnieść stawek bo podana wartość działa tylko do 1.0 a to oznacza normalną stawkę (Steam takie coś chyba blokuje), za to bardzo ładnie obniża się stawki.

Temat został zamknięty.

Wróć do „Poradniki”