Tablice rejestracyjne

schumi001

Tablice rejestracyjne

Postautor: schumi001 » 03 kwie 2015, 21:51

Witam mam takie pytanko odnośnie tablic rejestracyjnych. Gram na patchu 1.16.2 z nową mapą EU+TSM czyli skandynawia+afryka płn.. Otóż biorąc przesyłkę z Gdyni dostałem "do ręki" Stralisa na opolskich blachach gdzie ani w oryginalnej ani na modmapach nie ma takiego miasta. Mieszkam w Opolu i mile mnie to zaskoczyło, mimo to chciałbym się dowiedzieć dlaczego gra wygenerowała sobie taką tablicę a nie gdyńską? Może nie ten dział ale szukałem i nic na ten temat nie znalazłem.

Awatar użytkownika
MrF

Re: Tablice rejestracyjne

Postautor: MrF » 04 kwie 2015, 22:27

To nic niezwykłego. Ciężarówki dawane przez pracodawcę komputerowego przy zleceniu jako najemnik mają inną pulę rejestracji. Ja kiedyś też trafiłem na rejestrację z bliskiego regionu ode mnie, a na mapach w grze tego nie ma. Po prostu zakres rejestracji dla ciężarówek pracodawców komputerowych jest rozszerzony na wiele innych miast, taki element symulacji. Zauważ, że nie tylko trucki, ale i naczepy w zleceniach jako najemnik też mają różne numery, często także nieznane. Spotyka się np. opolskie (OPO), bielskie (SBI), nidzickie (NNI) i wiele innych.
Z tym, że na mapie ori nie ma Gdyni, jest Gdańsk, zatem np. gdańskie blachy dostaniesz na swoje ciężarówki dla kierowców wstawione do twojego garażu w Gdańsku, a na swoją ciężarówkę dostaniesz tylko, gdy bazę początkową założysz w Gdańsku.

Oczywiście, możesz mieć opolskie rejestracje we własnym trucku, wystarczy zmodyfikować skrypt dla miasta, w którym masz bazę.

Wróć do „Mam problem z ETS/ETS2”